niedziela, 29 sierpnia 2010

Cellini Spiral - w końcu się udało

Wzór cellini spiral podobał mi się już od dawna. Postanowiłam upleść sobie bransoletkę.
Poza początkiem plecie się łatwo i przyjemnie, pod warunkiem, że nie pomyli się koralików :) , co w trakcie pracy zdarzało mi się nie raz.
Początkowo, miała to być bransoletka z błękitnych i grafitowych koralików. Ponieważ nie mam dużego doświadczenia w plecionkach i kompletnie nie potrafię wyliczyć ilości potrzebnych koralików, oczywiście zabrakło mi ich. Największe koraliki udało mi się dokupić, najmniejszych niestety już nie i nie wiem, czy gdzieś je zdobędę. Bransoletka jest upleciona w 2/3 i nie wiem co dalej z nią zrobić. Czekać, że może gdzieś zdobędę koraliki, czy kombinować i zakończyć ją jakoś inaczej.

Póki co wstrzymałam się z decyzją i zaopatrzona w większą ilość materiałów uplotłam sobie drugą. Oczywiście nie potrafię jej zrobić satysfakcjonującego mnie zdjęcia. W rzeczywistości wygląda ona ładniej.A tu jeszcze naszyjnik, który wreszcie skończyłam. Wisior pokazywałam już wcześniej, teraz pokazuję cały.Od pewnego czasu mam problem z komputerem. Buszując po zagranicznych stronach przywlokłam jakieś paskudztwo, które zagnieździło mi się w kompie i wcale nie zamierza go opuścić. Programy antywirusowe nie działają na to zbytnio. Już mi się wydawało, że pieruństwo jest pokonane, ale wczoraj znów się pokazało. Spowalnia mi strasznie komputer ( nie przez cały czas, ale chwilami), czasami mi się wszystko zacina. Często nie działa mi google.

Mam też jakiś problem z blogami. Nie wiem, czy to wina tego świństwa, bo zanim je zauważyłam, problem już był. Chyba, że świństwo też było, ale schowane.
A w czym mam problem?
A w tym, że gdy chcę dodać sobie bloga do obserwowanych, to nie mogę się zalogować do bloggera i nie da się tego zrobić. Komentarze na innych blogach pisać mogę, aczkolwiek spotykam się z pewnym oporem materii, tzn. komputer mi się nieco zacina.
Notkę na swojego bloga wstawić mogę, więc nie mam pojęcia o co chodzi :(
Jeśli ktoś miał podobny problem blogowy i wie jak temu zaradzić, to bardzo proszę o kontakt.

Pozdrawiam odwiedzających

2 komentarze:

  1. Bransoletka wygląda ślicznie, więc jeśli w rzeczywistości jest jeszcze ładniejsza, to wow :) Wisior również piękny!

    Czasem mam problemy z bloggerem, ale raczej dotyczą mojego bloga, zwłaszcza (nie)wyświetlania się wiadomości o nowym poście na Waszych blogach... Może napisz do blogowej pomocy??

    OdpowiedzUsuń
  2. Przepraszam za offtop, zapraszam do zabawy "Lubię...", szczegóły na moim blogu http://chatka-poohatki.blogspot.com/
    Pozdrawiam serdecznie :)

    OdpowiedzUsuń