piątek, 30 lipca 2010

Candy u Nikusi

Dawno nie brałam udziału w candy. Dlaczego ? Powody są dwa. Pierwszy to taki, ze jakoś nie wierzę w moje szczęście i w wygraną.
Drugi powód jest wazniejszy i wiąze się z moją niechęcią do fotografowania, obrabiania i wklejania zdjęć. Od pewnego czasu zmieniły się trochę zasady udziału w blogowych zabawach i warunkiem uczestnictwa jest zamieszczenie u siebie zdjęcia z nagrodą. Jako ze nie bardzo wiem jak to zrobić i z racji wspomnianej niechęci, po prostu rezygnuję z udziału.
Tym razem jednak udało mi się znaleźć candy, gdzie nie było takiego warunku, więc postanowiłam się przełamać i spróbować szczęścia.
Candy organizuje Nikusia a do wygrania jest fajne wiaderko z niespodzianką.
Losowanie 7.08.10 r.

Brak "z" z kropką w powyzsym tekście nie jest spowodowany przez moje lenistwo, sklerozę ani ślepotę. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale gdy tylko wstukuję "z" z kropką, znika mi cały napisany tekst a zamiast niego pojawia się wspomniana litera.

1 komentarz:

  1. Może pomogę w kwestii wstawiania zdjęć:
    Piszesz,piszesz,co tam chcesz,robisz enter żeby zrobić miejsce i w nowej linii wklejasz link pobrany z danego bloga.A ten link-po prostu klikasz na obrazek prawą stroną mysza i pojawia się tabelka z różnymi do wyboru,m.in "Kopiuj adres obrazka",to właśnie klikasz,i wracasz na swój blog tam gdzie piszesz i wklejasz tak samo,lewym myszem.Tak się wstawia do posta,a do paska bocznego-to już chyba wiesz,bo masz zdjęcie..córki?To tak samo,tylko zaznaczasz że zdjęcie z internetu,i ten sam skopiowany adres obrazka co wcześniej wklejasz w okienko.Czasem trzeba na koniec przesunąć kursor na sam początek przed http,wtedy zaskakuje i od razu pokazuje wklejane zdjęcie.
    Mam nadzieję,że pomogłam,bo to fajna rzecz coś wygrać,a próbować trzeba.Pozdrawiam:-)

    OdpowiedzUsuń