wtorek, 8 lutego 2011

"Lubię" powtórki

To jedna z moich najnowszych prac. Zostałam poproszona o wykonanie kompletu. Miały być kolczyki i broszka lub zawieszka.

Kolczyki nie są nowością, bo ten wzór wykonałam już kiedyś. Jednak tak się spodobały, że mimo iż nie lubię się w pracach powtarzać, nie mogłam odmówić i zrobiłam je kolejny raz. Oczywiście za każdym razem staram się coś zmienić i jakieś drobne różnice muszę wprowadzić.

Zmieniłam za to sposób wykonania zawieszki. Kiedyś robiłam taką bardziej podobną do kolczyków z ozdobnymi dyndałkami. Niestety nie mam zdjęcia, bo po prostu zapomniałam zrobić :). Tym razem początkowo myślałam o broszce, ale później doszłam do wniosku, że zawieszka też będzie dobrze wyglądała.

Ogólnie jestem z tego kompletu zadowolona, ale mam nadzieję, że kolejnego nie będę już musiała robić :)6 komentarzy:

 1. Widziałam i macałam. Są przepiękne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wcale nie dziwię się że spodobały się... Przepiękny komplet!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zawieszka jest świetna...pozdrawiam cieplutko...

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję Wam bardzo. Cieszę się, że komplet się podoba. Ja nigdy nie jestem w stanie sama ocenić swoich prac. Raz mi się podobaja, innym razem wydają mi się kiepskie. Dzięki Wam mam motywację, aby robić coś dalej.
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 5. cudny komplet, pamiętam pierwszy, też mi się strasznie podobał :) ten kształt kwiatów jest śliczny :) a, zapomniałam napisać w poprzednim komentarzu, żebyś nie czepiała się swoich zdjęć :P

  OdpowiedzUsuń